1

מתנה לגבר

Posted by shira on 28/02/2012 in גאדג'טים |

בוקר טוב, איזה יופי, איציק קיבל תואר שני, כמה שהבחור הזה חכם, חבל על הזמן. צריך להביא לו מתנה, לא שאיציק אוהב מתנות, אבל בכל זאת הוא סיים את התואר השני בשנה וחודשיים, וצריך להפתיע אותו.

אני אוהבת להפתיע אנשים, אבל אני שונאת, פשוט שונאת, את השלב בו אני צריכה להחליט מה לקנות.

הכי גרוע זה כשאני צריכה לבחור מתנה לגבר, מה אני מבינה בעולם הזה של הגברים. תמיד נדמה לי שאני אפספס, ואביא לגבר שלי משהו חסר תועלת. משהו שהוא לא יאהב, ולא יהיה לו בו כל שימוש.

מילא מתנה לאישה. מתנות לנשים, זה התחום שלי, אני תמיד יכולה לקנות למישהי משהו שאני מאוד חושקת בו, מתוך תקווה שאני אקבל בחזרה משהו דומה. אבל הגברים לעולם לא מבינים רמזים כאלה, ומה הם יעשו בכלל עם מתנה לאישה.

המחשבות האלה אופפות אותי, בעוד אני מתכוננת לצאת לעבודה. גם במכונית בדרך אני מהרהרת בנושא, וכך עובר לו יום שלם בתהייה בנושא איזו מתנה לקנות לאיציק.

בערב, החלטתי לעשות חיפוש נוסף באינטרנט. אולי אמצא שם רעיון כלשהו, איזו מתנה מקורית. אני כבר מכירה את כל אתרי המתנות והגאדג'טים למיניהם, יש כאלה עם מבחר גדול, ויש כאלה עם מבחר קטן. אצל אחדים דברים פשוטים, ואצל האחרים דברים ייחודיים ומקוריים יותר. אבל באף אתר לא מצאתי פתרון להתלבטויות. מישהו שיעזור לי להחליט מה לקנות.

כשאני כבר מיואשת, צלצל הטלפון ונאווה הייתה על הקו. לנאווה תמיד פתרונות למצוקות שלי. אתם בטח מכירים היא מסוג האנשים שיודעים הכל, שיש להם תשובה לכל דבר.

מתנה לגבר, מה הבעיה – היא אומרת – ניסית בגאדג'טלנד?

תקשיבי, זה אתר מצוין למתנות, יש להם מתנות לגברים, מתנות לנשים, מתנות לעורכי דין, מתנות לרופאים, בקיצור, מתנות לכל אחד. והכי חשוב, אם את יוצרת איתם קשר, הם יעזרו לך לבחור את המתנה המתאימה ביותר.

פניתי לגאדג'טלנד, ועכשיו אני כבר לא מודאגת, יש לי מתנה לאיציק.

ואתם יודעים מה? את המתנה ליומולדת של ליטל, אני גם קונה בגאדג'טלנד.

דירוג מאמר: מאמר איכותי

 


תגיות: ,

1 Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © 2012-2021 seo-tochen סאו-תוכן All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.